Unikátní restaurace
Pochutnejte si na výborném tradičním i netradičním jídle v útulné restauraci v centru Děčína.
Kvalita je pro nás důležitá
Naším cílem je nabídnout vám výborné jídlo z kvalitních surovin, zpracovaných nejpovolanějšíma rukama, za použití moderních technologií. Proto jsme se obklopili zkušenými profesionály, o nichž víme, že mají co nabídnout, ať už se jedná o naše dodavatele, či členy našeho týmu (proklik na náš tým). Pod vedením Chef Executive Marka Šternera pro vás bude několik dní v týdnu připravovat vynikající pokrmy Chef Ambasador Mirek Kalina, kterého můžete znát jako porotce MasterChef Česko, nebo Chef Ambasador s oceněním Michelin, a specialista na italskou kuchyni Radek Hasman. Všem našim kuchařským mistrům se budete v naší otevřené kuchyni dívat pod ruce, a obdivovat tak jejich práci už během vaření.
Pestrost v naší nabídce
Stereotypní nabídku nečekejte. Chceme, abyste se u nás nikdy nenudili. Proto menu pravidelně obměňujeme tak, abyste měli možnost ochutnat nejen nejrůznější česká jídla, ale také speciality francouzské, italské či asijské kuchyně. Těšit se můžete na jarní, letní, podzimní i zimní Á la carte menu, ve kterých vždy najdete tradiční i speciální pokrmy podle sezónnosti. Podle toho, co kolem nás zrovna roste se pak můžete těšit i na různá speciální sezónní menu, třeba jahodové, chřestové, lanýžové, dýňové nebo houbové. Pravidelně pro vás také připravujeme události zaměřené na konkrétní typ kuchyně, zastavit se tak můžete například na BBQ, ryby a mořské plody, dny italské kuchyně, zvěřinové dny atp.
Ta správná chuť na grilu
Jednou z nejdůležitějších technologií a dominantou naší otevřené kuchyně je gril. A když gril, tak pořádný – jako je náš Josper. Je jen málo míst, kde můžete ochutnat opravdu kvalitní maso, ryby i mořské plody připravované právě na něm. Josper je gril na dřevěné uhlí, který kombinuje tradici a nejmodernější technologie v elegantním, a přitom masivním designu. Výsledkem kombinace trouby a grilu v jednom je rychlá příprava pokrmů a zachování jejich struktury, šťavnatosti a kouřové chuti při teplotě 300-350°C. Jídla připravovaná na Josper grilu tak mají naprosto výjimečnou chuť.
A ještě něco navíc
Kromě vynikajícího jídla servírujeme ještě něco navíc – unikátní zážitek, který v Česku nikde jinde neuvidíte. Na dvou speciálních stolech v naší restauraci jsme pro vás připravili Table mapping. Jedná se o zpestření a zábavu pro děti i dospělé. Přímo na stole vám malý animovaný kuchař připraví pokrm, který si následně můžete objednat z našeho menu. Zábavné kuchaření si jistě náležitě užijete, a zároveň uvidíte, z jakých ingrediencí se jídlo skládá.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827/6
Děčín 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:30-22:00
Pá-So 11:30-24:00

Opravdová kavárna s terasou:
Ne-Čt 7:30-22:00
Pá-So 7:30-24:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
7:30-21:00

Snídaně:
7:30-10:30

Polední menu:
od 11:30

Á la carte menu:
11:30 – 21:30