Unikátní restaurace
Pochutnejte si na výborném tradičním i netradičním jídle v útulné restauraci v centru Děčína.
Kvalita je pro nás důležitá
Naším cílem je nabídnout vám výborné jídlo z kvalitních surovin zpracovaných těma nejpovolanějšíma rukama za použití moderních technologií. Proto jsme se obklopili lidmi, kteří jsou ve svém oboru zkušení a u kterých jsme si jistí, že mají co nabídnout, ať už se jedná o naše dodavatele či členy našeho týmu. Pod vedením Chef Executive Tomáše Meda pro vás bude několik dní v týdnu připravovat vynikající pokrmy také Chef Ambasador Mirek Kalina, kterého můžete znát jako porotce MasterChef Česko, dále Sous-Chef Marek Šterner s dlouholetými zkušenostmi z restaurací Zdeňka Pohlreicha nebo náš Chef Ambasador s oceněním Michelin a specialista na italskou kuchyni Radek Hasman. Všem našim kuchařským mistrům budete moci díky naší otevřené kuchyni koukat pod ruce a obdivovat tak jejich práci nejen ve výsledku na talíři, ale také přímo během vaření.
Pestrost v naší nabídce
Chceme, abyste se u nás nikdy nenudili. Proto pro vás naše menu pravidelně obměňujeme tak, abyste měli možnost ochutnat pestrou nabídku těch nejrůznějších českých jídel i jídel z cest. Naše menu nebude nikdy dlouho stejné, a vy se tak můžete těšit na opravdové kulinářské zážitky. Na své si u nás přijdou milovníci všech druhů kuchyní, stejně tak jako vegani, lidé dodržující diety i ti s intolerancí na některé potraviny. Nabídku také pravidelně upravujeme podle toho, co zrovna kolem nás roste, těšit se tak můžete i na sezónní menu, jako jahodové, borůvkové, chřestové, dýňové nebo třeba houbové.
Ta správná chuť na grilu
Jednou z nejdůležitějších technologií a dominantou naší otevřené kuchyně je gril. A když gril, tak pořádný. Je málo míst, kde můžete ochutnat opravdu kvalitní maso, ryby i mořské plody připravované na Josper grilu. Josper je gril na dřevěné uhlí, který kombinuje tradici a nejmodernější technologie v elegantním a přitom robustním designu. Výsledkem kombinace trouby a grilu v jednom je rychlá příprava pokrmů a zachování jejich struktury, šťavnatosti a kouřové chuti při teplotě 300-350°C. Jídla připravovaná na Josper grilu tak mají tu správnou a výjimečnou chuť.
A ještě něco navíc
Na váš stůl vám kromě vynikajícího jídla přinášíme ještě něco navíc – unikátní zážitek, který v Česku nikde jinde neuvidíte. Na dvou speciálních stolech v naší restauraci jsme pro vás připravili Table mapping. Jedná se o zpestření a zábavu pro děti i dospělé. Přímo na stole vám malý animovaný kuchař uvaří jídlo, které si následně můžete objednat z našeho menu. Můžete se tak podívat z jakých ingrediencí se jídlo skládá a prezentaci si také náležitě užijete.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827
Děčín 405 02

E-mail:
info@arrigo.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:00-22:00
Pá-So 11:00-24:00

Opravdová kavárna s terasou a bistro:
Ne-Čt 7:00-22:00
Pá-So 7:00-24:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
Po-Ne 7:00-19:00


Snídaně:
Po-Pá 7:00-10:00
So-Ne 7:00-11:00

Polední menu:
Po-Pá 11:00-15:00

Á la carte menu:
Po-Pá 17:30-21:30
So-Ne 11:00-15:00, 16:00-21:30