Opravdová kavárna
V ARRIGŌ kavárně najdete vskutku široký výběr kávy, piva, vína a dalších nápojů. Navíc si u nás můžete dát i různé zákusky.
Poctivost a tradice
V naší nabídce najdete jedinečný výběr tradičních i netradičních dezertů a moučníků, které pro vás s láskou ke sladkému vyrábíme. Na jejich tvorbě se podílí i šikovné ruce talentovaných cukrářů pod vedením přední cukrářky Kláry Buckové. Základními hodnotami pro její firmu Corpus Delicious a výrobu jejích dezertů je především vášeň pro cukrařinu, preciznost, kvalitní přísady a poctivé postupy. To je také důvod, proč si s ní tak rozumíme a dohromady tvoříme skvělý tým pro přípravu těch nejlepších sladkých teček.

Při přípravě postupujeme stejným způsobem jako v naší kuchyni. Poctivost, tradice, moderní přístup, jedinečnost a bohatá chuť jsou našimi základními kritérii. Moderní přístup nám umožňuje, abychom vám i nápojový lístek představili nevšedním způsobem.
Káva
Kávu vám v ARRIGŌ připraví profesionální barista, a to na italském kávovaru La Marzocco, který je světovou špičkou mezi kávovary. Takže se můžete spolehnout, že bude chutnat přesně tak, jak chutnat má. V ARRIGŌ tak můžete ochutnat jedinečnou kávu, která prošla poctivým procesem přípravy až k vám. Nabídku prémiové kávy pro vás navíc pravidelně obměňujeme, abyste měli možnost ochutnat kávu z celého světa. Podáváme jak klasické typy kávových nápojů, tak kávy s netradičními ingrediencemi a aromaty. Kávu s alkoholickými či nealkoholickými přísadami, kávu s některou z příchutí, či kávu se zmrzlinou, kterou si sami vyrábíme, a mnoho dalšího pro vás rádi připravíme v ARRIGŌ kavárně.
Čaj
V našem nápojovém lístku si na své přijde i milovník kvalitního čaje. V nabídce je široké množství tradičních sypaných anglických čajů, pečené čaje vlastní výroby a populární nápoj Matcha, a to jak v teplé, tak studené verzi.
Víno
K dobrému jídlu vždy patřilo i dobré víno a v ARRIGŌ tomu není jinak. Vybrali jsme pro vás to nejlepší od pečlivě zvolených vinařů ze známých i méně známých vinařských oblastí z celého světa. Vína pak u nás skladujeme ve speciálních vinotékách, kde čekají na to, až jim dáte šanci ohromit vaše chuťové buňky. Najdete zde i unikátní vína pro opravdové vinařské gurmány. Kromě běžných druhů vín máte u nás šanci ochutnat i tzv. Oranžové víno, ledové víno nebo některý z míchaných nápojů Mimosa či Kir Royal.
Pivo
Náš dodavatel, který exkluzivně pro ARRIGŌ vaří Naše pivo, je oblíbený pivovar Falkenštejn z Krásné Lípy. Pivo ARRIGŌ je připravováno exkluzivně pro naši restauraci a k dostání je jak v čepované, tak i v lahvové verzi. Zakoupit si ho můžete také domů v Našem obchůdku. Podle sezóny si pak můžete vychutnat limitované příchutě ochuceného nebo speciálně připravovaného piva. Kromě našeho vlastního piva ale nezapomínáme ani na čepovaný Plzeňský Prazdroj. Pokud ale čepované pivo není váš šálek, určitě vás potěší nabídka lahvových piv z Dublinu, Leuvenu, Amsterdamu či z Velkých Popovic a na své si přijdou i milovníci pivního sektu.
Míchané nápoje
Ten, kdo miluje míchané nápoje, rozhodně ocení výběr nejen ze světoznámých míchaných koktejlů, ale i nabídku koktejlů s našimi vlastními recepturami a to jak s obsahem alkoholu, tak bez něj. Ať už si vyberete jakýkoli koktejl z naší nabídky, nebo si necháte namíchat svůj vlastní, připraví vám jej náš šikovný barman z klasických i čerstvých surovin.
Tvrdší alkohol
Každého, kdo rád zkouší neobvyklé chutě – jednoduše něco nového, co není běžně k dostání, potěší náš nesmírně široký výběr koňaků, whiskey, likérů, rumů, vodek nebo ginů. Pro odvážnější pak v nabídce nechybí ani Tequilla či Mezcal. Při tvorbě nápojového lístku jsme ale mysleli i na ty, kteří mají rádi osvědčenou klasiku a zůstávají věrní svým oblíbeným druhům.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827
Děčín 405 02

E-mail:
info@arrigo.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:00-20:00
Pá-So 11:00-20:00

Opravdová kavárna s terasou a bistro:
Ne-Čt 8:00-20:00
Pá-So 8:00-20:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
Po-Ne 8:00-20:00

Snídaně:
Denně 8:00-10:00

Polední menu:
Po-Pá 11:00-15:00

Á la carte menu:
11:00 – 19:30