Opravdová kavárna
V ARRIGŌ kavárně najdete vskutku široký výběr kávy, piva, vína a dalších nápojů. Ochutnat můžete naše signature dezerty
Poctivost a tradice
V naší nabídce najdete jedinečný výběr tradičních i netradičních dezertů a moučníků, které pro vás s láskou ke sladkému vyrábíme. Za jejich tvorbou šikovné ruce naší cukrářky Veroniky. Základními hodnotami pro výrobu jejích dezertů je především vášeň pro cukrařinu, preciznost, kreativita, kvalitní přísady a poctivé postupy. To je také důvod, proč jsem si ji vybrali pro přípravu těch nejlepších sladkých teček.
Káva
Kávu vám v ARRIGŌ připraví profesionální barista, a to na italském kávovaru La Marzocco, který je světovou špičkou mezi kávovary. Takže se můžete spolehnout, že bude chutnat přesně tak, jak chutnat má. V ARRIGŌ ochutnáte jedinečnou kávu, která prošla poctivým procesem přípravy až k vám. Nabídku prémiové kávy pro vás navíc pravidelně obměňujeme, abyste měli možnost ochutnat kávu z celého světa. Podáváme jak klasické typy kávových nápojů, tak kávy s netradičními ingrediencemi a aromaty. Kávu s alkoholickými či nealkoholickými přísadami, kávu s některou z příchutí, či kávu se zmrzlinou, kterou si sami vyrábíme, a mnoho dalšího pro vás rádi připravíme v naší Opravdové kavárně.
Čaj
V našem nápojovém lístku si na své přijde i milovník kvalitního čaje. V nabídce je široké množství tradičních sypaných anglických čajů, pečené čaje vlastní výroby a populární nápoj Matcha, a to jak v teplé, tak studené verzi.
Víno
K dobrému jídlu vždy patřilo i dobré víno a v ARRIGŌ tomu není jinak. Vybrali jsme pro vás to nejlepší od pečlivě zvolených vinařů ze známých i méně známých vinařských oblastí z celého světa. Vína pak u nás skladujeme ve speciálních vinotékách, kde čekají na to, až jim dáte šanci ohromit vaše chuťové buňky. Najdete zde i unikátní vína pro opravdové vinařské gurmány. Kromě běžných druhů vín máte u nás šanci ochutnat i tzv. Oranžové víno, ledové víno nebo některý z míchaných nápojů Mimosa či Kir Royal.
Pivo
Oblíbený pivovar Falkenštejn z Krásné Lípy exkluzivně pro ARRIGŌ vaří Naše pivo. K dostání je v čepované i v lahvové verzi. Zakoupit si ho můžete také v Našem obchůdku. Podle sezóny si rozšiřujeme nabídku o limitované příchutě ochuceného nebo speciálně připravovaného piva. Kromě našeho vlastního piva ale nezapomínáme ani na čepovaný Plzeňský Prazdroj. Pokud čepované pivo není váš šálek, určitě vás potěší nabídka lahvových piv z Dublinu, Leuvenu, Amsterdamu či z Velkých Popovic, a na své si přijdou i milovníci pivního sektu.
Míchané nápoje
Ten, kdo miluje míchané nápoje, rozhodně ocení výběr nejen ze světoznámých míchaných koktejlů, ale i nabídku koktejlů s našimi vlastními recepturami, a to jak s obsahem alkoholu, tak bez něj. Ať už si vyberete jakýkoli koktejl z naší nabídky, nebo si necháte namíchat váš vlastní, drink vám připraví náš zkušený barman z klasických i čerstvých surovin.
Tvrdší alkohol
Každého, kdo rád zkouší neobvyklé chutě – jednoduše něco nového, co není běžně k dostání, potěší náš nesmírně široký výběr koňaků, whiskey, likérů, rumů, vodek nebo ginů. Pro odvážnější pak v nabídce nechybí ani Tequila či Mezcal. Při tvorbě nápojového lístku jsme ale mysleli i na ty, kteří dávají přednost osvědčené klasice a zůstávají věrní svým oblíbeným druhům.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827/6
Děčín 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:30-22:00
Pá-So 11:30-24:00

Opravdová kavárna s terasou:
Ne-Čt 7:30-22:00
Pá-So 7:30-24:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
7:30-21:00

Snídaně:
7:30-10:30

Polední menu:
od 11:30

Á la carte menu:
11:30 – 21:30