Naše filozofie
Na začátku všeho byl jen sen. Pak přišla příležitost tvořit. Promysleli jsme každý detail, objevili nové technologie, otevřeli staré receptury. Tak vzniklo ARRIGŌ.
UNIKÁTNÍ GASTRONOMIE PRO KAŽDÉHO
V naší unikátní restauraci, opravdové kavárně, řemeslné pekárně a našem obchůdku s moderním bistrem pro vás s veškerou péčí a láskou připravujeme to nejlepší z čerstvých, místních i zahraničních surovin a surovin z našich spřátelených farem. Za použití tradičních postupů i nejmodernějších technologií pro vás vytváříme opravdové potěšení. Ochutnat můžete steaky, ryby nebo mořské plody připravované na Josper grillu, který díky přípravě pokrmů na dřevěném uhlí udržuje jejich nezaměnitelnou chuť, strukturu i šťavnatost. Zážitkem pro vás jistě bude i naše domácí zmrzlina, kterou připravujeme přímo před vašima očima ve speciálním italském stroji Frigomat.
Naše filozofie
Okouzlují nás staré kuchařské knihy a herbáře, kde základem všeho je poctivost. Ctíme rady starých mistrů a hospodyněk, ctíme přírodu a její velkorysost, ctíme tradici. Na tyto poctivé principy navazujeme, a s přidáním moderního nádechu pro vás připravujeme gastronomický zážitek, který potěší všechny vaše smysly.

Zdraví nám občas diktuje, jaké ingredience či jídla si nemůžeme vychutnat. Někdy dietu předepíše genetika, jindy omezení vycházejí z vlastního rozhodnutí. Uvědomujeme si to a děláme vše pro to, abyste v ani jednom z těchto případů nebyli o nic ochuzeni. Bez lepku neznamená bez chutě, dieta neznamená půst. Každý z nás má nárok na dobré jídlo.
Nahlédněte nám pod ruce
Nemáme co skrývat. I to je důvod, proč jsme si přáli mít velkou část naší kuchyně otevřenou. Proč bychom vám vyprávěli o tom, že za chutí na vašem talíři stojí nejmodernější technologie a šikovné ruce našich kuchařů, nebo jak poctivá je naše domácí zmrzlina, když se o tom můžete přesvědčit sami. Rádi vám vše ukážeme, většinu našich technologií a postupů uvidíte z bezprostřední blízkosti.

Víme stejně dobře jako vy, že kulinářská kvalita zkrátka často znamená delší a náročnější cestu. Proto zkratky neděláme. Ani my, ani lidé, se kterými spolupracujeme. Záleží nám na původu našich surovin, na krmivu dobytka, s jehož masem pracujeme, na místě, kde rostou naše byliny a plodiny. Co si nedokážeme vyrobit či vypěstovat sami, odebíráme od těch nejpovolanějších. Záleží nám na práci každého člověka, který se na tvorbě výsledného produktu podílí – ať už jde o farmáře, či bylinkářku. Vzájemný respekt a úcta k tvrdé práci nás všech – to je základ vašeho talíře.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827/6
Děčín 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:30-22:00
Pá-So 11:30-24:00

Opravdová kavárna s terasou:
Ne-Čt 7:30-22:00
Pá-So 7:30-24:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
7:30-21:00

Snídaně:
7:30-10:30

Polední menu:
od 11:30

Á la carte menu:
11:30 – 21:30