Naše filozofie
Na začátku všeho byl jen sen. Pak přišla příležitost tvořit. Promysleli jsme každý detail, objevili nové technologie, otevřeli staré receptury. Tak vzniklo ARRIGŌ.
UNIKÁTNÍ GASTRONOMIE PRO KAŽDÉHO
V naší unikátní restauraci, opravdové kavárně, řemeslné pekárně a našem obchůdku s moderním bistrem, pro vás s veškerou péčí a láskou připravujeme to nejlepší z čerstvých, místních i zahraničních surovin, vlastních výrobků a ze surovin z našich spřátelených farem. Za použití tradičních postupů i nejmodernějších technologií pro vás vytváříme opravdové potěšení. Ochutnat můžete steaky, ryby nebo mořské plody připravované na Josper grillu, který díky přípravě pokrmů na dřevěném uhlí udržuje jejich nezaměnitelnou chuť, strukturu i šťavnatost. Zážitkem pro vás jistě bude i naše domácí zmrzlina, kterou připravujeme přímo před vašima očima ve speciálním italském stroji Frigomat.
Naše filozofie
Okouzlují nás staré kuchařské knihy a herbáře, kde základem všeho je poctivost. Ctíme rady starých mistrů a hospodyněk, ctíme přírodu a jeji velkorysost, ctíme tradici. Proto se na ni snažíme navázat a přidat trochu moderního nádechu, ať už je to jakkoliv náročné. My to totiž myslíme vážně.

Život nám občas určuje, jaké ingredience či jídla si nemůžeme vychutnat. V některých případech nám to předepíše osud či genetika, někdy to tak chceme z vlastního rozhodnutí nebo máme svůj cíl. Uvědomujeme si to a děláme vše pro to, abyste v ani jednom z těchto případů nebyli o nic ochuzeni. Bez lepku neznamená bez chutě, dieta neznamená půst. Každý z nás má nárok na dobré jídlo.
Nahlédněte nám pod ruce
Nemáme co skrývat. I to je důvod, proč jsme si přáli mít velkou část naší kuchyně odhalenou. Proč bychom vám vyprávěli o tom, jak za chutí na vašem talíři stojí nejmodernější technologie a šikovné ruce našich kuchařů nebo jak poctivá je naše domácí zmrzlina, když se o tom můžete přesvědčit sami? Rádi vám vše odhalíme, a proto můžete vidět většinu našich technologií a postupů na vlastní oči.

Víme stejně dobře jako vy, že zkrátka často bývá delší cesta náročnější, ale o to kvalitnější. Proto zkratky neděláme. Ani my, ani lidé, se kterými spolupracujeme. Záleží nám na původu našich surovin, na stravě dobytka, s jehož masem pracujeme, na místě, kde rostou naše byliny a plodiny. Co si nedokážeme vyrobit či vypěstovat sami, odebíráme od těch nejpovolanějších. Záleží nám na práci každého jednoho člověka, který se na tvorbě výsledného produktu podílí – ať už farmáře, osadníka či bylinkářky. Vzájemný respekt a úcta k tvrdé práci nás všech – to je to, co v základu tvoří váš talíř.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827
Děčín 405 02

E-mail:
info@arrigo.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:00-20:00
Pá-So 11:00-20:00

Opravdová kavárna s terasou a bistro:
Ne-Čt 8:00-20:00
Pá-So 8:00-20:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
Po-Ne 8:00-20:00

Snídaně:
Denně 8:00-10:00

Polední menu:
Po-Pá 11:00-15:00

Á la carte menu:
11:00 – 19:30