Náš obchůdek
V našem obchůdku pořídíte spoustu produktů od našich dodavatelů. A v bistru si můžete dát něco dobrého k snídani.
Plný zdravých pochoutek
Připravili jsme pro vás tradiční i netradiční pochoutky, které si můžete zakoupit domů. Najdete tu spoustu zdravých i bio potravin, super potraviny, sušené ovoce, oříšky, semínka, naše pivní krekry, speciální druhy mouky, džemy, ovocné šťávy, oleje, likéry i Naše pivo ARRIGŌ. Zakoupit si také můžete sladké i slané pečivo z naší pekárny i výborné dezerty. Nabídku sortimentu pro vás pravidelně obměňujeme.
Váš start do nového dne
Abyste po ránu získali energii na celý den, a vydržela vám až do večera, připravili jsme pro vás širokou nabídku snídaní a svačin, u kterých si u nás můžete posedět, nebo si je vzít s sebou. Kromě standardní nabídky snídaňového menu u nás najdete i tzv. Poke Bowls – zdravé studené či teplé misky s rýží nebo nudlemi, zeleninou a masem, sushi, obložené bagely, housky, sendviče, zapečené bagety, obložené chlebíčky, naše domácí pomazánky nebo sladké wafle. To vše pro vás každý den připravujeme z těch nejčerstvějších surovin.
Naše domácí zmrzlina
V prostoru obchůdku připravujeme domácí zmrzlinu, a to přímo před vašima očima ve speciálním italském stroji GX8 Frigomat. Tohle unikátní zařízení je kombinací vitríny s výrobníkem zmrzliny, která se neustále míchá. Zmrzlina je díky tomu nezaměnitelně jemná, a vždy čerstvá.

Mícháme pro vás jak klasické druhy zmrzliny, jako je vanilková z pravé vanilky či jahodová z čerstvých jahod, tak neobvyklé příchutě, ať už z bylinek, alkoholu nebo ovoce. Vyzkoušíte například zmrzlinu z grepového birellu nebo dřínu. Nabídku zmrzliny pro vás pravidelně obměňujeme, abyste mohli pokaždé ochutnat něco jiného.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827/6
Děčín 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:30-22:00
Pá-So 11:30-24:00

Opravdová kavárna s terasou:
Ne-Čt 7:30-22:00
Pá-So 7:30-24:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
7:30-21:00

Snídaně:
7:30-10:30

Polední menu:
od 11:30

Á la carte menu:
11:30 – 21:30