Náš obchůdek
V našem obchůdku pořídíte spoustu produktů od našich dodavatelů. A v bistru si můžete dát něco dobrého k snídani.
Plný nevšedních pochoutek
Vyrábíme pro vás tradiční i netradiční pochoutky, které si můžete zakoupit domů. Kromě Našeho piva ARRIGŌ tu najdete naše domácí marmelády, kompoty, nakládanou zeleninu, chutney, domácí nutelu, široký výběr ochucených olejů a octů, domácí kečupy a hořčice. V nabídce máme také sortiment uzenin od našich dodavatelů, jako jsou párky, slanina, klobásy, šunka, tvrdé salámy, uzená kachní prsa, husí játra nebo poctivé škvarky. Z našich partnerských farem vám pak nabízíme mnoho mléčných výrobků, jako například kozí i kravské sýry, tvaroh a mléko, jogurty, farmářská vejce, smetanu či máslo.
Váš start do nového dne
Abyste po ránu získali energii na celý den a vydržela vám až do večera, připravili jsme pro vás širokou nabídku snídaní a svačin, u kterých si u nás můžete posedět nebo si je můžete vzít s sebou. Kromě standardní nabídky snídaňového menu u nás najdete i tzv. Poke Bowls – zdravé studené či teplé misky s rýží nebo nudlemi, zeleninou a masem, čerstvé zeleninové i ovocné závitky, obložené chleby a obložené preclíky, bircherovo müsli s ovocem, slané i sladké wafle nebo třeba banánový chlebík a čerstvé saláty. To vše pro vás každý den připravujeme z těch nejčerstvějších surovin, a to i ve veganských variantách.
Naše domácí zmrzlina
Přímo v prostoru obchůdku pro vás připravujeme domácí zmrzlinu, a to přímo před vašimi zraky ve speciálním italském stroji GX8 Frigomat. Tento unikátní výrobek je kombinací vitríny s výrobníkem zmrzliny, která se neustále míchá. Zmrzlina je díky neustálému pohybu nezaměnitelně jemná a vždy čerstvá.

Mícháme pro vás nejen klasické druhy zmrzliny, jako vanilkovou z pravé vanilky či jahodovou z čerstvých jahod, ale také neobvyklé příchutě, ať už z bylinek, alkoholu nebo ovoce, které možná neznáte, jako například dřín či zimolez. Pěstujeme si jej sami, tak jako spoustu jiných surovin, a proto dle sezóny polovinu našich příchutí obměňujeme. Budete tak mít možnost u nás vždy ochutnat něco nového.
Kudy k nám?
Adresa:
ARRIGŌ
Duchcovská 827
Děčín 405 02

E-mail:
info@arrigo.cz

Telefon:
+420 412 152 811

Jsme součástí
ARMEX LiveCentrum

Otevírací doba:
Unikátní restaurace s terasou:
Ne-Čt 11:00-20:00
Pá-So 11:00-20:00

Opravdová kavárna s terasou a bistro:
Ne-Čt 8:00-20:00
Pá-So 8:00-20:00

Náš obchůdek a Řemeslná pekárna:
Po-Ne 8:00-20:00

Snídaně:
Denně 8:00-10:00

Polední menu:
Po-Pá 11:00-15:00

Á la carte menu:
11:00 – 19:30